Welcome to Centeral Booking

تخفیف 40 درصدی هتل‌های تهران در ایام نوروز

2015-03-03

محمدعلی فرخ مهر با بیان اینکه نرخ خدمات جانبی تمام هتل‌ها از طریق اتحادیه به آن‌ها اعلام می شود، گفت: سازمان تعزیرات حکومتی، بازرسان اتحادیه هتلداران، سازمان بازرسی و نظارت اتاق اصناف و سازمان میراث فرهنگی نظارت‌های لازم را در این زمینه انجام می دهند.
وی افزود: یکی از مشکلات مهم این صنف بحث نقدینگی است چون هتل ها برای بازسازی و مواردی از این قببیل نیاز به تسهیلات بانکی دارند ولی بانک ها در این زمینه همکاری نمی‌کنند.
فرخ مهر با بیان اینکه مشکلاتی در زمینه تهیه و خرید کالاهای مصرفی هتل ها داریم، اظهار کرد: بخشی از کالاها در داخل تولید می‌شوند و بخشی نیز وارداتی هستند که در برخی کالاهای وارداتی با نداشتن استاندارد و تقلبی بودن مواجه هستیم.
رییس اتحادیه هتلداران تهران ادامه داد: به عنوان مثال برخی لامپ های وارداتی با ولتاژ برابر، نورهای متفاوتی دارند که باید به این قبیل موضوعات رسیدگی شود.
هتل‌ها تمایلی برای افزایش 20 درصدی تعرفه‌ها ندارند
وی همچنین درباره تصویب افزایش نرخ 20 درصدی هتل ها از اردیبهشت ماه گفت: هتل ها تمایلی چندانی به این موضوع ندارند و برخی هتل ها اقدامی در زمینه این افزایش انجام نداده‌اند. در حال حاضر برخی هتل ها با نرخ قبلی فعالیت می کنند و 20 درصد افزایش را فقط در زمان‌های پیک اعمال می‌کنند.
فرخ مهر با تاکید بر اینکه افزایش قیمتی تا پایان سال نخواهیم داشت، بیان کرد: به‌طور کلی در سال جاری تعدادی از هتل‌ها افزایش قیمت داشتند و تعدادی از آنها در زمان های پیک این افزایش را اعمال کردند. 

بازگشت