Welcome to Centeral Booking

ناشناخته‌ترین جاذبه های جهان

2017-02-27

1) Shi Cheng City ، چین

این شهر خارق العاده به عنوان پایتخت سیاسی اقتصادی در شرق چین به حساب می‌آمده است. شی چنگ در سال 1959 طی یک عملیات حفاری کشف شد.این شهر گم شده که در این دوران از گزند آفتاب، باران و دیگر آسیب‌ها در امان مانده بود، در حال حاضر می تواند به عنوان یک شهر تمام عیار و به عنوان یکی از پدیده‌های گردشگری آینده در چین محسوب شود و انواع تورمسافرتی وتورطبیعت گردی را به خود  جذب کند

2) Capuchin Crypt، رم

این دالان که در لایه‌های زیرین کلیسای سانتا مارینا واقع شده، یکی از خارق العاده ترین دست ساخته های بشر است، اگرچه بازدید از این دالان به تمام گردشگران پیشنهاد نمی‌شود، چراکه ممکن است با صحنه های دلخراشی در طول تورمسافرتی خود به این محل مواجه شوند. در این دالان با استخوان‌های بیش از 40000 راهب که روی هم چیده شده است، روبه رو هستیم. دست‌اندرکاران ساخت این دالان با استفاده از استخوان‌های این راهبان دالانی خارق العاده را خلق کرده‌اند. می‌توان در جای جای این دالان با طرح هایی متفاوت و با مفهوم روبه رو شد. در قسمتی از این دالان با یک ساعت نسبتا بزرگ روبه رو هستیم. این ساعت از استخوان‌های ستون فقرات و همچنین استخوان پای راهبان ساخته شده است و این در حالی است که علائم ساعت با استخوان های کوچک انگشت نشانه گذاری شده اند.

 3) Salar De Uyuimi، بولیوی

این منطقه به عنوان وسیع ‌ترین محوطه‌ی نمکی در دنیا شناخته می‌شود که  محدوده‌ای به وسعت 12,000 را تحت پوشش قرار داده است. گفته می‌شود که قرن‌ها پیش دریاچه ی لوگو میچینی در این محدوده جریان داشته که منطقه‌ی جنوبی بولیوی را نیز تحت پوشش داشته است. زیبایی‌های طبیعی و مناظر بکر منطقه، این سایت را به عنوان یکی از جذاب ترین نقاط گردشگری در جنوب آمریکا معرفی کرده است که همواره توسط انواع تورمسافرتی مورد بازدید قرار می‌گیرد. گردشگران در قالب تور یک روزه از این محدوده بازدید به عمل می‌آورند.

Download attached document

بازگشت