Welcome to Centeral Booking

اخبار

افتتاح اولین هتل جهان با جنگل استوایی اختصاصی در دبی
2017-01-08

شهر دبی برای بلندترین ساختمان جهان، جزیره های مصنوعی و تجمل بی نظیرش در جهان معروف است. و اکنون این شهر قرار است برای یک محصول حیرت آور دیگر مشهور شود.

کاهش 21 درصدی گردشگران ترکیه در سال گذشته میلادی
2017-01-08

ترکیه در سال ۲۰۱۶ میلادی ۲۱ درصد از گردشگران خود را که از طریق هوایی به این کشور سفر می‌کردند، از دست داده است. این آماری است که کمپانی بازاریابی گردشگری «ForwardKeys» ارائه داده است.

چین با درآمد ۱۰ میلیار دلاری گردشگری، طی ۳ روز رکورد زد!
2017-01-08

گردشگری چین فقط در خلال سه روز اول سال ۲۰۱۷ میلادی موفق به کسب درآمد ۱۰ میلیارد دلاری شده است.
میلیون‌ها نفر طی سه روز اول سال ۲۰۱۷ میلادی در داخل و خارج از کشور چین سفر کرده‌اند که درآمد حاصله برای این صنعت کم‌سابقه بوده است.

عبور از پله‌های هایکو در میان جزیره هاوایی
2017-01-08

عبور از پله‌های هایکو در میان جزیره هاوایی، مناظری باور نکردنی را در مقابل چشم بیننده قرارا می‌دهد که تنها با سخت‌کوشی، دست یافتنی است.

ثروت نهفته در صنعت گردشگری یزد مغفول مانده
2017-01-08

پیروز حناچی با اشاره به خصوصیات منحصر به فرد بافت تاریخی استان یزد گفت: این خصیصه در دنیا بی نظیر و به عنوان مزیت این منطقه به شمار می رود که  می تواند بیشتر از هر صنعت دیگری تولید ثروت داشته باشد و می توان بر روی آن سرمایه گذاری کرد.

گروههای بزرگ هتلداری جهان به ایران می آیند.
2017-01-08

عضو شورای مشورتی کنفرانس سرمایه گذاری در صنعت گردشگری و هتلداری گفت: سرمایه گذاران بزرگ صنعت هتلداری جهان برای بررسی شرایط سرمایه گذاری در گردشگری به ایران می آیند.

فواید سفر انفرادی
2017-01-08

سفر انفرادی به شما فرصت می‌دهد تا ترجیحات سفر و یا همراهان خود و برنامه دیدارهای خود را به میل خود انتخاب کنید. سفر به تنهایی به شما شانس این را می‌دهد که به طور کامل خودتان باشید اما خطرهای خودش را هم دارد.

گرجستان رژیم روادید برای ایرانی ها را لغو کرد.
2017-01-07

دولت گرجستان از ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن) جاری رژیم روادید(ویزا) برای شهروندان جمهوری اسلامی ایران را لغو می کند.

سفر نوروزی به ترکیه عاقلانه است؟
2017-01-07

چهارشنبه گذشته بود که فردی مسلح به کافه‌ای در استانبول وارد شد و چهار نفر را زخمی کرد. دو روز قبل‌ از آن، منطقه‌ی دیگری از استانبول شاهد حمله مسلحانه‌ای بود که جان چهار نفر را تهدید کرد. یک ماه پیش نیز قلب این شهر توریستی لرزید و خون ۳۰ گردشگر در میدان “سلطان احمد” به زمین ریخته شد. به دنبال این اتفاقات، اروپا به اتباع خود برای سفر به ترکیه هشدار داد.

سفر به پایتخت ناشناخته و باستانی
2017-01-07

کشور باستانی ایران با تاریخی چند هزار ساله و تمدنی بسیار کهن دارای گنجینه‌های بسیاری از آثار تاریخی است که در طول هزاران سال توسط ساکنین این سرزمین احداث شده و هر یک منعکس‌کننده هنر و تفکر مردمانی است که به نوبه خود سهمی در تاریخ و هویت امروزی ما دارند.