Welcome to Centeral Booking

 
توضیحاتی در خصوص تخفیف های اعلام شده در سایت

مسافران گرامی

مرکز آنلاین رزرو هتل های ایران بر مبنای اهداف خود در جهت ارزان نمودن هزینه های سفر پس از عقد قرار داد با بیش از 100 هتل اقدام به ارائه پایین ترین قیمت ها در بهترین هتل ها برای رزرو اتاق نموده است.

بر این اساس در سایت برای هر اتاق دو قیمت وجود دارد که قیمت اول، که بر روی آن خط قرمز کشیده شده است قیمت برد هتل می باشد و قیمت دوم که قیمت اتاق با اعمال تخفیف ویژه مرکز آنلاین رزرو هتل های ایران است.

لازم به توضیح می باشد، قیمت های تخفیفی اعلام شده در وب سایت مرکز آنلاین رزرو هتل های ایران تنها مخصوص این مرکز بوده و در صورت رزرو اتاق از طریق این مرکز این تخفیفها برای مسافران محترم اعمال می گردد، این توضیح از آن جهت ارائه گردید که برخی مسافران با تصور اینکه در صورت رزرو اتاق از طریق هتل مورد نظر ایشان می توانند از قیمت های تخفیفی در سایت بر خوردار گردند اقدام به رزرو اتاق در هتل می نمایند اما با قیمت برد هتل مواجه می شوند.   

بر این اساس مرکز آنلاین رزرو هتل های ایران در مورد ارایه قیمتهای با تخفیف بدون رزرو از طریق این وب سایت، مسئولیتی بعهده نمی گیرد.

مسافران گرامی می توانند برای رزرو اتاق با تخفیف، از طریق وب سایت این مرکز به آدرس اینترنتی www.booking.ir و یا از طریق شماره تلفن 6-88998635-021 اقدام به رزرو اتاق نمایند.

چرا قیمت ها با تخفیف ارائه می شود ؟

این که چطور این حجم از تخفیف از طریق مرکز آنلاین رزرو هتل ها ارائه می گردد، سوالی است که بسیاری از مسافران از همکاران ما می پرسند، مسافران گرامی باید به این موضوع توجه نمایند که مرکز آنلاین رزرو هتل های ایران به واسطه فعالیت های خود روزانه تعداد زیادی اتاق در هتل های شهر های مختلف برای مسافران رزرو می نمایند، این امر باعث می شود که هتل ها نیز به دلیل تعداد زیاد مسافری که برای آنها توسط این مرکز فرستاده می شود امتیازات و تخفیف های ویژه ای را در نظر بگیرند که قطعا این تخفیف ها برای مسافری که در طول سال تنها یک یا چند بار را در هتلی اقامت می نماید، برای هتل ها به صرفه نمی باشد.

با آرزوی زیبا ترین ها برای شما