Welcome to Centeral Booking

سایت رزرواسیون آنلاین هتل زیر مجموعه ای از شبکه اطلاع رسانی پرتو پارسیان می باشد که هر ماه حدود 20000 بیننده از سراسر دنیا از طریق اینترنت از این سایت بازدید می نمایند.

این سایت که از سال 1385 تاسیس شده، مناسب ترین قیمتها را جهت رزرو هر نوع اتاق و ملک در هر نوع هتل ازهتلهای کوچک گرفته تا هتلهای مجلل و پنج ستاره، تضمین می نماید. سایت رزرواسیون آنلاین هتل با پشتیبانی از دوازده زبان زنده دنیا امکان رزرو اتاق در بیش از 200 هتل ایران را فراهم نموده است. این سایت در تهران پایه گذاری شده و توسط شرکت مادر خودساپورت می شود.

ما متعهدیم در سایت رزرواسیون هتل که یک سایت آموزنده و با شیوه استفادهای بسیار آسان می باشد، بهترین قیمتها را تضمین نماییم. هدف ما این است که به تمام مسافران اعم از بازرگانان و توریستها روشی راحت و کارآمد راارائه دهیم که بتوانند با بهترین قیمت محل اقامت دلخواهشان را رزرو نمایند.

تیم ما که  ارائه دهنده این سرویسهای متنوع می باشد به همراه یک تیم پشتیبانی اختصاصی، تمام مشتریانمان را بصورت شبانه روزی راهنمایی وپشتیبانی می نماید و این موضوع همیشه نقطه قوت ما باقی خواهد ماند.

مزایایی که مشتریانمان از آن بهره مند می شوند

 - قیمت های مناسب جهت رزرو هتل

- برخورداری از تخفیف ویژه بریا رزرو تمامی هتل های عضو

- امکان رزرو طیف گسترده ای از هتل های کوچک تا هتل های مجلل و پنج ستاره

- تضمین کیفیت خدمات توسط ما

عدم پرداخت هزینه جهت رزرواسیون :

سایت رزرواسیون آنلاین هیچ هزینه ای بابت انجام رزرواسیون، پشتیبانی مشترکین یا فسخ رزرواسیون دریافت نمی نماید.

رزرواسیون امن

سیستم رزرواسیون آنلاین هتل سیستمی ایمن می باشد که تمامی اطلاعات شما اعم از اطلاعات شخصی و یا اطلاعات کارت اعتباری شما را محفوظ نگاه خواهد داشت. این سایت با استفاده از سیستمهای استاندارد امنیتی، حفظ اطلاعات شما را تضمین می نماید.

مزایایی که هتلداران از آن بهره مند می شوند:

لازم به ذکر است سایت رزرواسیون آنلاین هتل بر پایه کمیسیون با هتلداران همکاری می نماید.

رزرو بیش از 60 اتاق در هر شب از طریق این سایت و وجود شبکه ای با بیش از 50 نمایندگی و همچنین فعال بودن یک سیستم حسابداری اختصاصی و پیشرفته، به هتلداران کمک می کند تا بهترین و بهینه ترین منافع را از همکاری با ما کسب نمایند